Acil Tıp Bölümü

Acil Servis; deneyimli hekim, hemşire ve sağlık personeliyle her insanın hak ettiği sağlık hizmetini, müdahalenin doğruluğu ve hızının öneminin bilincinde kadrosu ile güvenilir biçimde 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.  Acil servisimizde verilen hizmetlerimize ek olarak, ihtiyaç halinde hastamızın tıbbi durumu değerlendirilerek ilgili uzman hekimlerimizle tedavi noktasında ortak hizmet verilmektedir.

Acil Servis Bölümümüz, bölgede kendilerini tecrübesi ve kalitesi ile kanıtlanmış seçkin doktor kadrosu ile görev yapmaktadır. Her yaş grubundaki hastalar acil servisimizden hizmet alabilmektedir.

Acil Servis Donanımı

Resüsitasyon (Yeniden Canlandırma) OdasıHerhangi bir nedenle solunumu durmuş ve kardiyak arrest olan ya da olma ihtimali bulunan, travma nedeni ile acil servise başvuran, kanaması olan, zehirlenen, şuuru kapalı olan, ambulansla hastaneye getirilen hastaların ilk muayene ve tedavisinin yapıldığı kritik hasta takip bölümüdür.

Hasta Muayene Alanları: Ayaktan gelen hastaların muayene, teşhis ve tedavisinin yapıldığı müstakil donanımlı odalardır.
Müşahede Odası/Alanı: Acil muayene odasında muayenesi yapılıp tedavi ve gözlem gereken hastaların alındığı, hasta mahremiyetinin ve memnuniyetinin üst seviyede tutulduğu tek kişilik alanlardır.

Müdahale Odası/Alanı: Her türlü sütür (dikiş) atma ve alma, enjeksiyon,atel, alçı ve pansuman gibi küçük cerrahi işlemlerin yapılabildiği odadır.

Laboratuvar ve Tıbbi Görüntüleme:24 saat hizmet veren laboratuvar (Biyokimya, Mikrobiyoji) ve tıbbi görüntüleme ( Röntgen, Bilgisayarlı Tomografi, MR , Ultrasografi) bölümlerimiz, acil servise gelen hastaların tahlil ve tetkik sonuçlarını en kısa sürede teslim etmektedir.

Acil Tıp Bölümü Doktorlarımız

Mehmet Sinan MİTİL

DR.

Acil Tıp

Berkant MAY

DR.

Acil Tıp

Erdoğan DEMİROĞLU

DR.

Acil Tıp

Selim BOZKURT

UZ. DR.

Acil Tıp