Randevu Hattı: 444 1 486

Bizi Hemen Arayın 24/7 Müşteri Desteği

Konumumuz

Emek Mah. Ali Nadi Ünler Bulvarı Şakir Sabri Cad. No:13, Şehitkamil / GAZİANTEP

KALİTE POLİTİKAMIZ

 Kuruluşumuzun hedeflerini çalışanlarımızın katılımıyla ilerletmek için yaratıcı ve yenilikçi olmak.

 Modern yönetim tarzlarını benimseyerek hizmet anlayışını sürekli geliştirmek.  Katılımcı yönetim anlayışı doğrultusunda hastalarımızın, isteklerini ve beklentilerini en etkin ve ekonomik bir biçimde karşılayacak hızda sürdürülebilir kaliteli hizmet sunmaktır.   Amaç ve hedeflerimize en kısa sürede ulaşabilmek için kaynakları en etkin ve ekonomik biçimde kullanmak.

  Objektif bilgi ve karşılıklı güvene dayalı bir işbirliği ortamı içerisinde; sektöre çağdaş, hızlı ve etkin hizmetler sunmak.  Sürekli eğitim anlayışının yanı sıra çalışanların sağlık ve güvenliğine önem veren bir kurum kültürünü yerleştirmek ve çalışan memnuniyetini sürekli kılmak.

 

HEDEFLERİMİZ

Kalite politikamıza uygun olarak ilke ve hedeflerimiz: Hastamızın, yakınlarının ve ailesinin beklenti ve ihtiyaçlarını, sistematik olarak ölçmek ve değerlendirmek çağdaş teknolojilerin kullanımını sağlayarak teşhis ve tedavide öncü uygulamalarda bulunmak, Çalışma güvenliğini artırmak, Hastanemizden hizmet alan tüm bireylerin şikayetlerini azaltmak.

 

MİSYONUMUZ

      İlin bu bölgesinde yeni ilk kuruluşu olarak insanlara karşılıklı memnuniyet içerisinde; güler yüzlü, güvenilir, hızlı, ekonomik, ulaşılabilir ve en önemlisi kaliteli sürdürülebilir bir hizmet vermektedir. 

 

VİZYONUMUZ                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Gaziantep’te ve bölgesinde kalitesiyle marka bir sağlık kuruluşu olmaktır

Herhangi Bir Acil İletişim İçin

7 gün 24 saat hizmetteyiz.

Online Randevu Alın

Hızlı Randevu Alın